A fost o lupta grea cu sarbatorirea zilei de 1Mai. Am sarbatorit cu mititei la gratar in vantul rece de afara (anul asta nu cred ca mai vine vara pe litoral).
Acum trebuie sa reincep munca la pasainternational.ro...
dar, pana atunci, amintiri din iesirea la schi din martie
Se afișează postările cu eticheta Ranca. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Ranca. Afișați toate postările
duminică, 1 mai 2011
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



